Egeli Halk Sağlıkçılar Toplantısı

Çevreyi Kirletmesine İzin Veren Kanun Teklifinin 45. Maddesi Geri Çekildi
10 Şubat 2019
Uzmanlık Eğitimi, Hizmet Sunumu ve Mesleki Gelişim Bütünleştirme Çalıştayı
Uzmanlık Eğitimi, Hizmet Sunumu ve Mesleki Gelişim Bütünleştirme Çalıştayı Raporu Yayınlandı
24 Şubat 2019

Egeli Halk Sağlıkçılar Toplantısı

Egeli Halk Sağlıkçılar Toplantısı

Egeli Halk Sağlıkçılar Toplantısı

Egeli Halk Sağlıkçılar Toplantısı 22 Şubat 2019 Cuma Günü İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı ev sahipliğinde, tesis müdürü Turgay Yılmaz’ın desteği ile Urla Karantina Adasında gerçekleştirildi.

HASUDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Pınar Okyay açılış konuşmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti. Toplantının ilk sunumu “Horizon 2020 Projeleri Deneyim Paylaşımı” başlıklı sunumu ile İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Sofuoğlu tarafından gerçekleştirildi. İkinci sunum olan “Eski İzmir Hastaneleri” SBÜ İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve AAHD Başkanı Dr. Turhan Sofuoğlu tarafından gerçekleştirildi. Sonrasında Urla Tahaffuzhanesi Kısa Filmi izlendi. Sunumların ardından Urla Tahaffuzhanesi gezildi. Burada sunulan hizmetleri Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü – Urla Karantina Adası Müdürlüğü müdür ve personeli ile Dr. Tümer Pala tarafından rehberlik ve bilgilendirme yapıldı.

Egeli Halk Sağlıkçılar Toplantıları 2005 yılında başlamış olup bu yıl 14. Yılı etkinliklerini gerçekleştirmektedir.

Urla Tahaffuzhanesi Kısa Filmi aşağıdaki linkten izlenebilir.

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.