HASUDER Yönetim Kurulu Altı Aylık Çalışma Raporu(01.06.2019)

31 Mayıs Tütünsüz Bir Dünya Günü
31 Mayıs Tütünsüz Bir Dünya Günü
31 Mayıs 2019
5 Haziran Dünya Çevre Günü 2019
5 Haziran Dünya Çevre Günü
5 Haziran 2019

HASUDER Yönetim Kurulu Altı Aylık Çalışma Raporu(01.06.2019)


Halk Sağlığı Uzmanları Derneğinin Değerli Üyeleri,

Yönetim Kurulu Altı Aylık Çalışma Raporu Aralık 2018’de başlayan Yönetim Kurulumuz çalışma sürecinin elbette siz üyelerimizin katkıları ile oluşan ilk altı ayını paylaşıyoruz. Böylece hem biz hem de sanırım sizler disiplinimizin altı

Aylık dönemde karşılaşılan sorun ve alınan yolları değerlendirme fırsatı bulacaksınız. Akademi ve sahanın bekleyen acil sorunları var. Buna karşın, üretimlerimizle kurumsallaşma yolunda yıllar içinde çok yol aldığımız da açıktır. Elbet yapılacak çok iş, çalışılacak çok konu bizi bekliyor. Aslında bu rapor tam da bu nedenle hem Yönetim Kurulu hem de birey ve çalışma grupları olarak performanslarımızı değerlendirme açısından da fikir verici olabilir umudundayız. İki yıllık bu onurlu görevi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Bu altı aylık dönemde başta bir önceki yönetim kurulumuz olmak üzere sizlerden çok destek aldık. Minnettarız.

Daha verimli bir döneme girmeyi umuyoruz. Bunun için çalışacağız.

Sevgi ve saygılarımızla.

Prof. Dr. Pınar Okyay

HASUDER Yönetim Kurulu adına

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.