Sağlıkta Yaşam Kalitesi Kongresi

Yönetim Kurulumuzun Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Ziyareti
27 Temmuz 2019
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
11 Ağustos 2019

Sağlıkta Yaşam Kalitesi Kongresi

Sağlıkta Yaşam Kalitesi Derneği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Sağlıkta Yaşam Kalitesi Kongresi‘nin ikinci duyurusu aşağıdaki çağrı metni ile yayınlanmıştır. Kongre sayfasına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Değerli meslektaşlarım,

Ülkemizde ilk kez 2004 yılında düzenlediğimiz “Sağlıkla İlgili Yaşam Kalitesi” kongrelerinin altıncısını düzenlemenin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. “International Society of Quality of Life (ISOQOL)”ün afiliye kuruluşu olan (http://www.isoqol.org/about-isoqol/affiliate-organizations) SAYKAD’ın 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak kongresine katılımınızı bekliyoruz. 6. toplantının ana teması “Yaşam Kalitesinin Kliniğe Uygulanması”dır.

Kongre üç gün olarak planlanmıştır. Kongrede ilk gün yapılacak çalıştaylar/kursları sonraki iki gündeki ana program izleyecektir. Kongre paneller ve bildiri sunumları ile gerçekleştirilecek olup, bildiri gönderimi için son tarih 30 Ağustos 2019’dur.

Bildiri gönderimi online sistem üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kongremizin gelenekselleşen çok disiplinli bilimsel yapısına katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz. İzmir’de buluşmak dileğimizle..

Saygılarımızla

Prof. Dr. Hayriye ELBİ

Kongre Başkanı

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.